KONST / Litografier / Färglitografi 15123005
nr 1512 3005
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Röda liljor. Signerad, färglitografi, numrerad 124/290. Bildmått: 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm
Kondition: saknar glas
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:26:42
19/12 18:20:40
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon